Wirtualne Targi Pracy KPU w Krośnie już 30 listopada 2020 r.

Już 30 listopada 2020 roku w Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie odbędą się Wirtualne Targi Pracy. To tutaj studenci i absolwenci będą mogli spotkać się z pracodawcami, a także poznać instytucje rynku pracy oraz wziąć udział w szkoleniach i warsztatach. Ciekawych ofert pracy, praktyk i staży nie zabraknie.
Zapraszamy na wizytę online.
Już dzisiaj zarejestruj się na Wirtualne Targi Pracy KPU w Krośnie
https://pans.krosno.pl/wirtualne-targi-pracy-kpu-2020

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Plakat_2020_3-1-724x1024.jpg

Od kilku lat organizuje je Biuro Karier i Praktyk. Targi zawsze cieszyły się olbrzymią popularnością. Przyciągały dużą liczbę pracodawców i jeszcze większą studentów oraz absolwentów, którzy przeglądając oferty pracy, mieli szansę wybrać swoją przyszłą ścieżkę kariery.
W targach udział wezmą pracodawcy, którzy przedstawią swoje firmy i aktualne oferty pracy, praktyk i staży. Udział w Targach zapowiedzieli również przedstawiciele służb mundurowych i instytucji rynku pracy.
Pracodawcy zaprezentują się za pomocą krótkich filmików oraz prezentacji, które będziemy udostępniać w trakcie trwania Targów Pracy, nie zabraknie ciekawych szkoleń i spotkań na platformie zoom. Uczestników Targów zaprosimy również do konkursu, w którym będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. Szczegóły już wkrótce na stronie Biura Karier i Praktyk.
Biuro Karier i Praktyk działa na uczelni od 2005 roku. Zostało powołane, aby pomagać i wspierać studentów oraz absolwentów na rynku pracy. Kontaktować można się z nami telefonicznie i mailowo (tel. 13 43 755 18, mail: biuro.karier@pans.krosno.pl) lub przez portal społecznościowy (facebook.com/BKKPUKROSNO).