Uruchomienie Punktu Rekrutacyjnego na studia!

Z ogromną radością informujemy, że Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Krośnie uruchamia Punkt Rekrutacyjny na studia! Jesteśmy gotowi przyjąć Wasze zgłoszenia i pomóc w realizacji Waszych marzeń o wyższym wykształceniu.

Spotkajcie naszych wyjątkowych studentów!

Chcielibyśmy Wam przedstawić Aleksandrę oraz Kacpra, którzy pracują w naszym punkcie rekrutacyjnym. To niesamowicie pomocni i uśmiechnięci studenci, którzy z wielką pasją służą pomocą przy wyborze odpowiedniego kierunku studiów, odpowiadają na Wasze pytania i asystują w procesie rejestracji na wymarzony program.

Godziny otwarcia punktu:

Poniedziałek – piątek, w godzinach 8:00 – 16:00.

Zobacz, jak do nas trafić:

Punkt Rekrutacji na studia: ul. Kazimierza Wielkiego 8

Link do lokalizacji: https://goo.gl/maps/tbfSCywb634Ew6J98

Zapraszamy do kontaktu!

  • Numer telefonu: 725-05-1111
  • Adres e-mail: rekrutacja@pans.krosno.pl

Pragniemy Was zaprosić do naszej uczelni i odkrycia świata możliwości, który czeka na Was na Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie!

Wspieramy Waszą edukację!

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Krośnie oferuje doskonałe warunki nauki, nowoczesne laboratoria, wybitnych profesorów i szeroką gamę dodatkowych zajęć oraz organizacji studenckich. Nasza uczelnia dba o rozwój osobisty i zawodowy każdego studenta, zapewniając kompleksowe wsparcie na każdym etapie nauki.

Dołącz do nas już teraz!

Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, rozwiązać wszelkie wątpliwości i rozpocząć swoją przygodę z Państwową Akademią Nauk Stosowanych w Krośnie. Nasz zespół rekrutacyjny czeka na Wasze pytania i chętnie pomoże Wam w procesie aplikacji.

Zapraszamy do świata wiedzy i możliwości!

Więcej informacji na temat naszej uczelni i oferowanych kierunków studiów znajdziecie na naszej stronie internetowej. Dołączcie do naszej społeczności naukowej i odkryjcie pasjonujący świat możliwości, który czeka na Was na Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie!

Wspólnie Kształtujmy Uniwersum Przyszłości!