Uczelnia w Obiektywie – rozstrzygnięcie konkursu

Z przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu konkursu fotograficznego Uczelnia w Obiektywie, zorganizowanego w ramach jubileuszu 25-lecia uczelni. Celem konkursu było uchwycenie wyjątkowych momentów i miejsc związanych z naszą uczelnią oraz promowanie talentów wśród miłośników fotografii.

Po dokładnej analizie wszystkich zgłoszeń przez jury, które składało się z przedstawicieli kadry naukowej oraz profesjonalistów z dziedziny fotografii, wyłoniliśmy zwycięzców. Kryteria oceny obejmowały oryginalność, kompozycję, technikę oraz zgodność z tematem konkursu.

Laureatami konkursu Uczelnia w Obiektywie zostali:

I miejsce: Szymon Muszański – za dwie przesłane fotografie

Szymon Muszański
Szymon Muszański

II miejsce: Anna Zając

Anna Zając

III miejsce: Kacper Kaczorowski

Kacper Kaczorowski

Wyróżnienie za pomysł z układem graficznym otrzymał Pavlo Kravchyshyn. Jego innowacyjne podejście do przedstawienia grafiki w kontekście uczelni zachwyciło swoją pomysłowością i estetyką.

Pavlo Kravchyshyn

Nagrodę specjalną za nieszablonowe zdjęcia otrzymał Piotr Kuliga. Zdjęcia te wyróżniają się wyjątkową kreatywnością oraz oryginalnym podejściem do tematu konkursu, co zostało docenione przez całe jury.

Piotr Kuliga
Piotr Kuliga

Zwycięzcy oraz wyróżnieni uczestnicy otrzymają nagrody oraz dyplomy, podczas oficjalnego wręczenia nagród. Nadesłane prace będą wyeksponowane podczas obchodów w ramach jubileuszu 25-lecia uczelni.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu. Dziękujemy za zaangażowanie i prace, które doskonale oddają ducha naszej uczelni.