Uczelnia w obiektywie – konkurs fotograficzny

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Krośnie oraz Towarzystwo Wspierania Nauki, Oświaty i Kultury na Podkarpaciu zapraszają do udziału w wyjątkowym konkursie fotograficznym, który organizujemy w ramach jubileuszu 25-lecia uczelni. Pod hasłem Uczelnia w obiektywie pragniemy zgromadzić różnorodne spojrzenia na krośnieńską uczelnię, ukazując jej piękno, aktywność oraz atmosferę.

Konkurs ten stanowi doskonałą okazję dla studentów, pracowników, absolwentów uczelni oraz wszystkich zainteresowanych, do wyrażenia swojej twórczości i spojrzenia na życie akademickie z perspektywy fotografii. Czekamy na zdjęcia oddające unikalny charakter uczelni, jej architekturę, życie studenckie, wydarzenia kulturalne oraz inne aspekty, które w Państwa oczach są istotne i wartościowe.

Zachęcamy do zgłaszania zarówno klasycznych, artystycznych ujęć, jak i nietypowych, kreatywnych interpretacji tematu. Liczymy na zaskakujące kadry, które będą oddawać różnorodność społeczności akademickiej oraz jej osiągnięć.

Jury konkursowe, wybierze najlepsze prace, które zostaną nagrodzone oraz zaprezentowane podczas uroczystości jubileuszowych. Ponadto, wybrane prace mogą zostać także wykorzystane w publikacjach uczelnianych oraz materiałach promocyjnych.

Do wygrania:
I miejsce – 1500 zł
II miejsce – 1000 zł
III miejsce – 500 zł

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 6 maja 2024 roku. Link do rejestracji

Regulamin konkursu

Zachęcamy wszystkich miłośników fotografii do wzięcia udziału w konkursie.