Twórczo i naukowo – Klimaty KPU w ramach Karpackich Klimatów

20-21 sierpnia krośnieński Rynek stanie się centrum lokalnych przysmaków, stoisk winiarzy i browarów regionalnych, rękodzieła, wikliny, szkła i zabawek.
Każdy kto zechce wziąć udział w wydarzeniu, będzie mógł zasmakować niepowtarzalnych potraw i napojów, a także uczestniczyć w licznych zabawach, konkursach, wykładach i koncertach.
Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie również przygotowała szereg atrakcji.

W sobotę, 20 sierpnia o godz. 14.00 w auli KPU przy ul. Kazimierza Wielkiego 4 odbędzie się spotkanie z dr Henrykiem Różańskim i dr Dominikiem Wróblem w ramach cyklu „Z polskich ziół ciągnione treści”. Zapraszamy na wykład Zioła polskiej flory jako smaczne i lecznicze substytuty herbaty chińskiej.
Po wykładzie, degustacja ziołowych naparów.

Dla wszystkich uczestników na dziedzińcu KPU przy ul. Kazimierza Wielkiego w dniu 21 sierpnia czekają specjalne strefy – techniczna, językowa, a także zdrowia i sportu. Zapraszamy do ich odwiedzenia i wzięcia udziału w Akademickim Kole Fortuny – każdy uczestnik gry, który odwiedzi trzy strefy i wykona poprawnie zadania, zakręci kołem fortuny i weźmie udział w losowaniu cennych i kolorowych nagród.

Dodatkowo, w piątek i w sobotę wyjątkowe klimatyczne koncerty na dziedzińcu KPU przy ul. Kazimierza Wielkiego 4
Piątek:
godz. 19.00 Koncert zespołu Joanna Słowińska & Stanisław Słowiński quartet
godz. 21.00 Koncert zespołu Megitza
Sobota:
godz. 19.00 Koncert zespołu Wernyhora
godz. 21.00 Koncert zespołu Orkiestra na dużym rowerze

Warto spędzić ten czas klimatycznie. Z nami na pewno będzie „Twórczo i naukowo”.

Plakat Klimaty KPU w Krośnie