Twórczo i naukowo – Akademickie Klimaty w ramach Karpackich Klimatów

Karpackie Klimaty 2023 odbędą się w dniach od 18 do 20 sierpnia.
Krośnieński Rynek stanie się centrum lokalnych przysmaków, chleb i wina. Każdy kto zechce wziąć udział w wydarzeniu, będzie mógł uczestniczyć w licznych zabawach, konkursach, pokazach i koncertach.
Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Krośnie również przygotowała szereg atrakcji.

W niedzielę, 20 sierpnia o godz. 10.00 w auli PANS przy ul. Kazimierza Wielkiego 4 odbędzie się spotkanie z dr Henrykiem Różańskim i dr Dominikiem Wróblem w ramach cyklu „Z polskich ziół ciągnione treści”. Zapraszamy na wykład Rośliny lecznicze torfowisk. Torf w medycynie.

Na dziedzińcu uczelni przy ul. Kazimierza Wielkiego w dniu 20 sierpnia w godz. 10.00-18.00 będą przygotowane specjalne strefy naukowe – techniczna, językowa, zdrowia i sportu, a także pedagogiki. Zapraszamy do odwiedzenia stref i wzięcia udziału w Akademickim Kole Fortuny – każdy uczestnik gry, który wykona poprawnie zadania, zakręci kołem fortuny i weźmie udział w losowaniu cennych i kolorowych nagród. Stoisko główne uczelni zlokalizowane będzie na krośnieńskim Rynku.

Dodatkowo, w piątek i w sobotę odbędą się wyjątkowe klimatyczne koncerty na dziedzińcu PANS przy ul. Kazimierza Wielkiego 4, szczegóły wkrótce.
Warto spędzić ten czas klimatycznie. Z nami na pewno będzie „Twórczo i naukowo”.