Paulina Nowacka

Paulina Nowacka – Dyrektorka Akademii Talentów,  Trenerka Gimnastyki Artystycznej, Słuchaczka drugiego roku Państwowego Pomaturalnego Studium Animatorów Kultury w Krośnie o specjalizacji taniec, absolwentka kierunku Turystyka i Rekreacja o specjalności Turystyka Uzdrowiskowa, Wellness & SPA, obecnie studentka II SUM Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie
o specjalności  Coaching w rekreacji.

„Studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie wspominam z wielkim sentymentem.   Przede wszystkim ze względu na „klimat” jaki ta uczelnia posiada.  Studenci nie są tutaj tylko numerem z indeksu, są częścią, która tę społeczność tworzy.  Myślę, że właśnie to sprawia, że do tego miejsca lubi się wracać, mimo upływającego czasu. Życzliwie witający Wykładowcy, którzy pomimo, iż jesteśmy absolwentami, nigdy nie odmawiają udzielania pomocy.

W obecnej chwili pracuję jako Trener Gimnastyki Artystycznej. Uczę setkę Dzieciaków
w wieku 5 – 16 lat. To właśnie PWSZ pozwolił mi nabyć potrzebne umiejętności, abym dziś czuła,
że jestem na odpowiednim miejscu.  Organizacja Musicalu „W Krainie Lodu”, trzymiesięczne praktyki programu Erasmus + w Hiszpanii, prowadzenie biura AZS – to doświadczenia, których nie nauczy żaden podręcznik metodyczny.

Nie planowałam wyboru tej uczelni, tych studiów, tego kierunku. Dziś jestem szczęśliwą właścicielką dyplomu z wyróżnieniem z 2016 roku, Dyrektorką Akademii Talentów, która ze swoją firmą wystartowała już pół roku po obronie tytułu licencjata, ale najważniejsze… spełnioną w swoim zawodzie Trenerką.  Nie wiem jak to się stało, że tu trafiłam, ale wiem coś innego, najważniejszego –   studia w Krośnie to najlepsza decyzja w moim życiu. I gdybym w obecnej chwili miała wybrać, wybrałabym dokładnie tak samo – świadomie i z pełną odpowiedzialnością. Więc, jeśli ktoś nie wie jeszcze co chce robić w życiu, jaką uczelnię wybrać… polecam PWSZ w Krośnie.”

Paulina Nowacka