Natalia Kukulska z zespołem uświetniła koncert Uczelnia Miastu

W tym roku na krośnieńskiej scenie RCKP w ramach koncertu Uczelnia Miastu wystąpiła jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek – Natalia Kukulska. Artystka wraz ze swoimi fantastycznymi muzykami i kosmicznymi dźwiękami zaprezentowała się w akustycznej odsłonie.

Wokalistce towarzyszyli: mąż Michał Dąbrówka oraz troje charyzmatycznych instrumentalistów Artur Twardowski, Marcin Górny i Archie Shevsky.

Jeśli ktoś miał jakieś wątpliwości przed koncertem czy mu się spodoba koncert, od pierwszych brzmień instrumentów jego wątpliwości zostały rozwiane. Artystka udowodniła z każdym dźwiękiem, że jest wokalistką spełnioną, dążącą do wyznaczonego celu, którym jest muzyka.

Natalia Kukulska nawiązała doskonały kontakt z publicznością i ani na chwilę nie traciła dobrej energii. Zaśpiewała m.in. Im więcej Ciebie tym mniej, Jednogłośna, W biegu, Ostatnia prosta oraz inne utwory ze swoich poprzednich płyt. Na uwagę zasługuje wykonanie singla Miau, który brzmieniowo jest majstersztykiem. Energiczna kompozycja sprawiła, że wszyscy na sali mieli ochotę po prostu wyśpiewać to słowo.

W piosence Pół na pół wokalnie wspierał piosenkarkę muzyk Achie Shevsky.

Usłyszeliśmy tego wieczoru również znane Halo, tu Ziemia, To jest komiks oraz Sexi Flexi. Szczególnie przy Sexi Flexi czuć było świetną energię, śpiewali chyba wszyscy, co słychać było nawet po zakończeniu piosenki.

Na zakończenie koncertu artystka zaprosiła całą publiczność do wspólnego zdjęcia.


Przed koncertem Natalii Kukulskiej wystąpiły absolwentki Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie.