IX Edycja Konkursu Języka Angielskiego dla Studentów PANS w Krośnie już za nami!

W dniu 17 marca 2023 roku odbył się po raz kolejny Konkurs Języka Angielskiego dla studentów naszej Uczelni zorganizowany przez SJO. Jak co roku laureaci i finaliści konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez rektora uczelni w postaci voucherów uprawniających do przystąpienia do egzaminów Uniwersytetu Cambridge i zdobycia międzynarodowego certyfikatu w  Wewnętrznym Ośrodku Egzaminacyjnym British Council. Certyfikat Cambridge jest ważnym dokumentem potwierdzającym znajomość języka angielskiego uznawanym przez szkoły, uniwersytety oraz pracodawców na całym świecie. Jesteśmy dumni z tego, że nasza uczelnia – akredytowane centrum egzaminacyjne, umożliwia studentom przystąpienie do tak prestiżowego egzaminu językowego w Krośnie.

 

Najlepsi tegoroczni zwycięzcy:

  1. Filip Robótka ( I Automatyka i Robotyka) – I miejsce
  2. Krystian Kondej ( III Marketing Internetowy) – II miejsce
  3. Dawid Ozimina ( I Informatyka) – III miejsce

 

Vouchery językowe otrzymali również Paweł Sanocki (II Informatyka), Adrianna Fruga (II Położnictwo), Wiktor Machowicz (II Informatyka), Szymon Stasik (I Informatyka), Michał Nykiel (II Automatyka i Robotyka), Łukasz Noga (I Budownictwo 26+), Konrad Białowąs (I Budownictwo 26+).

Gratulujemy nie tylko laureatom, ale także wszystkim uczestnikom konkursu. Zachęcamy wszystkich studentów naszej uczelni do angażowania się w inicjatywy podejmowane przez SJO. Nauka języków obcych zawsze się opłaca, a zdobycie świadectwa potwierdzającego kompetencje językowe może stać się ważnym atutem stwarzającym lepsze perspektywy zawodowe.