Uroczyste wręczenie dyplomów Akademii Młodych

W dniu 9 czerwca br., w auli Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie przy ul. Kazimierza Wielkiego 4, już po raz dziesiąty nasi studenci otrzymali dyplomy zakończenia zajęć Akademii Młodych.
W uroczystym zakończeniu udział wzięli słuchacze Akademii wraz z rodzicami, nauczyciele akademiccy prowadzący zajęcia w bieżącym roku akademickim, m.in. dr inż. Bernadeta Rajchel, mgr inż. Paweł Milan, mgr inż. Elżbieta Brągiel oraz mgr Julita Karaś Klimek, prowadząca zajęcia plastyczne.

Tegorocznym absolwentom Akademii Młodych dyplomy wręczyli Rektor Karpackiej Państwowej Uczelni  w Krośnie dr hab. Zbigniew Barabasz, prof. KPU oraz Prorektor ds. rozwoju dr Agnieszka Woźniak.
Jak co roku uroczystość wręczenia dyplomów Akademii Młodych uświetniła wystawa prac plastycznych, którą przygotowały Pani Julita Karaś-Klimek i Pani Halina Zaforemska. Autorami prac są młodzi artyści biorący udział w warsztatach plastycznych.

Na zakończenie uroczystości Pan mgr Daniel Biały z Zakładu Informatyki wygłosił wykład pt. „Zanim naciśniesz wyślij, czyli jak nie zostać internetowym memem”.

Po uroczystym zakończeniu wszyscy z uśmiechem stanęli do wspólnego zdjęcia, birety poszybowały w górę, co oznacza tylko jedno –  że nadszedł już czas upragnionych przez naszych absolwentów wakacji.
Życzymy Wam udanego wypoczynku i serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach w kolejnym roku akademickim!

Zapraszamy do obejrzenia pełnej fotorelacji