Kampus Politechniczny, ul. Żwirki i Wigury 9a

W obiekcie przy ul. Żwirki i Wigury 9a mieszczą się laboratoria, sale wykładowe oraz Dom Studenta.

Budynki dydaktyczne i mieszkalne zostały kompleksowo zmodernizowane w dwóch etapach:

– Etap I, który obejmował przebudowę budynku A w celu utworzenia pomieszczeń mieszkalnych i socjalnych w części wschodniej I piętra wraz z zapewnieniem dojścia do budynku, komunikacji wewnętrznej oraz parkingu, zrealizowany ze środków własnych uczelni w 2015 roku;

– Etap II, który polegał na rozbudowie budynku w kierunku zachodnim o nową część budynku (Budynek B) z pomieszczeniami laboratoryjnymi i częścią socjalną; przebudowę budynku A, poprzez zmianę funkcji w części wschodniej z pokoi mieszkalnych na pomieszczenia laboratoryjno – dydaktyczne (parter) oraz wykonaniu pomieszczeń laboratoryjno–dydaktycznych w parterze i I piętrze części zachodniej budynku A; zrealizowany przy współfinansowaniu ze środków RPO WP 2014-2020 w latach 2018-2019.

Część laboratoryjno–dydaktyczna Kampusu Politechnicznego, dzięki przeprowadzonym inwestycjom to obecnie kompleks 18 laboratoriów i pracowni. Wszystkie wyposażono w nowoczesne urządzenia i oprogramowanie umożliwiające kształcenie, zgodnie z potrzebami gospodarki.

Dom studenta z kolei, to obiekt o wysokim standardzie z blisko 50 miejscami w pokojach 2-osobowych wraz z łazienkami tworzącymi segmenty (2 pokoje i łazienka). Akademik posiada pokoje z podstawowym umeblowaniem oraz dostępem  do Internetu, kuchnię z pełnym wyposażeniem, pokój nauki, pralnię oraz siłownię. Obok obiektu  znajduje się parking, boisko do piłki siatkowej oraz miejsce na ognisko/grilla.