Agnieszka Wojtoń

Agnieszka Wojtoń– Trenerka Osobista, Instruktorka Fitness, Instruktorka Sztuk Walki, Specjalistka ds. żywienia, absolwentka kierunku Wychowanie Fizyczne o specjalności Trener Osobisty w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie. Obecnie kontynuuje dalszą naukę, studia II stopnia na Uniwersytecie Rzeszowskim o specjalizacji: Instruktor Narciarstwa.


         „Studia w Krośnie wspominam bardzo często z łezką w oku. Zawiązałam tam niesamowite znajomości, rozbudziłam jeszcze mocniej swoje plany, zapoczątkowałam pracowity czas, a to wszystko dzięki motywującym ludziom, porywającym wykładom, zajęciom na uczelni, jak również kursom, w których brałam udział podczas studiowania.
           Dzisiaj już jako osoba z pewnym doświadczeniem nie wyobrażam sobie innej przeszłości, a co za tym idzie innej uczelni z kierunkiem wychowanie fizyczne jak PWSZ w Krośnie.  Wiecznie uśmiechnięci ludzie, inspirujący, poświęcający czas studentowi.


         Uczelnia zawsze kojarzyła mi się bardzo pozytywnie, mimo, że niekiedy wymagała od nas samych wkładu pracy, chęci, zmagania się ze swoimi trudnościami, natomiast to doświadczenie zawsze przynosi owoc i uczy nas przede wszystkim charakteru. Nadmienię, że mimo zajęć teoretycznych, praktycznych, swoich treningów, jak również pracy oraz oczywiście życia studenckiego, jak już wcześniej wspomniałam miałam również czas na odbywanie szkoleń co w konsekwencji wpłynęło na miejsce, w którym teraz się znajduję.
         Uważam, że całą wizję swojej przyszłości nie kreujesz wyłącznie Ty Sam, ale pomaga nam w tym, w dużej mierze otoczenie, miejsca, w których przebywasz, ludzie, którymi się otaczasz, dlatego też cieszę się, że 3 lata moich studiów spędziłam w Krośnie z tak niesamowitym rocznikiem oraz wśród tak świetnych wykładowców i pracowników PWSZ.
           Dzięki temu teraz wiem dokąd zmierzam i wiem jak ważny jest zawód, który wykonuję.”

Agnieszka Wojtoń