Warsztaty teatralne

We wtorkowe popołudnie 22 listopada odbyły się warsztaty teatralne w języku angielskim „A Taste of Acting”, zorganizowane przez Studenckie Koło Naukowe Anglistów „Speak Up!”. Prowadzący, Don Allen z English Touring Theatre Company (https://ettc.pl/), podzielił się swoim doświadczeniem jako aktor i reżyser oraz pozwolił uczestnikom poczuć się jak aktorzy na próbie.

Oto co do powiedzenia o warsztatach mieli sami uczestnicy:

Warsztaty były dokładnie tym co sugeruje nazwa – „a taste”, płytkim zapoznaniem się z absolutnymi podstawami aktorstwa, co okazało się zdecydowanie za mało. Dwie godziny minęły w mgnieniu oka (a to dzięki wspaniałemu prowadzącemu), miałam wrażenie, że nikt nie chciał kończyć spotkania 🙂

Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, zajęcia odbyły się w bardzo pozytywnej atmosferze 🙂

Warsztaty bardzo mi się podobały. Prowadzący „Georgeous Don” miał niesamowitą ekspresję twarzy i był niezwykle sympatyczny. Ćwiczenia aktorskie były zróżnicowane i pokazywały podstawy potrzebne do zostania aktorem. Jestem bardzo wdzięczna za możliwość brania udziału w czymś tak przyjemnym oraz integrującym studentów z różnych roczników. Mam nadzieję na więcej tego typu warsztatów na naszej uczelni.

Warsztaty okazały bardzo ciekawe, a zarazem zabawne. Cieszę się, że w nich uczestniczyłam.