Christmas Party 2022

Tegoroczne spotkanie świąteczne – Christmas Party – było kontynuacją wieloletnie tradycji w naszym Zakładzie. Podobnie jak w latach ubiegłych, głównym punktem programu było śpiewanie kolęd oraz konkurs na najlepszy świąteczny sweter i najsmaczniejsze ciasto. Najbardziej atrakcyjny Christmas sweater zaprezentowała dr Anna Rewiś-Łętkowska, a najlepszym wypiekiem popisała się dr Agnieszka Habrat.  

Podczas spotkania nie zabrakło również zawodów w poszukiwaniu skarbu (treasure hunt) z udziałem kilku grup studentów. Niekwestionowaną atrakcją spotkania był jednak zorganizowany ad hoc konkurs tańca towarzyskiego, do którego przystąpiły (niestety!) tylko dwie zawodniczki: dr Agnieszka Habrat oraz dr Anna Rewiś-Łętkowska. Walka była zacięta, a figury taneczne pełne wdzięku, gracji i lekkości. Poziom był niezwykle wyrównany, czego dowodem niewyłonienie zwyciężczyni. Obie konkurentki otrzymały dwie, równorzędne nagrody i gromkie oklaski. 

Tegoroczne wydanie Christmas Party zostało przygotowane przez mgr Katarzynę Dziemian i członków klubu Speak Up! Dziękujemy i do zobaczenia za rok.