Oferta pracy: Planista/Planistka produkcji fulfillment

Radziowi Sp. z o.o. – jesteśmy producentem, dystrybutorem zdrowych produktów
spożywczych.Właścicielem marki fivio i delifood, a także cosdlazdrowia.pl – jednego
z największych delikatesów online ze zdrową żywnością w Polsce.
W związku z optymalizacją działa w naszym zakładzie produkcyjnym tworzymy
nowe stanowisko pracy i chcemy zaprosić do współpracy Planistę/Planistkę produkcji,
który/a będzie odpowiedzialna za kompleksowe planowanie i monitorowanie
procesów produkcyjnych oraz zapewnienie efektywnego fulfillmentu zamówień.
MIEJSCE PRACY: Praca stacjonarna, Pustyny ul. Księża 83, Hala numer 17, 38-422
Krościenko Wyżne
ROZPOCZĘCIE PRACY: luty/marzec
FORMA WSPÓŁPRACY: UoP, kontrakt b2b
TRYB PRACY: aktualnie I zmiana, w godzinach 6.00-14.00 (poszukujemy jednak
kandydatów z gotowością do pracy w trybie dwuzmianowym)
Obowiązki:
– Tworzenie zleceń produkcyjnych
– Opracowywanie dziennych raportów produkcji
– Ocena możliwości produkcyjnych przedsiębiorstwa w danym czasie i ustalanie
okresowych priorytetów
– Bieżąca korekta i kontrola realizacji planów produkcyjnych
– Analiza i raportowanie odchyleń wykonania planów produkcyjnych
– Planowanie produkcji, uwzględniając zmienne czynniki, takie jak
zapotrzebowanie rynkowe, dostępność surowców i zdolności produkcyjne (plany
krótko i długoterminowe)
– Przygotowywanie kompleksowych analiz i raportowanie działań
– Nadzorowanie stanu zaopatrzenia zakładu i harmonogramowanie dostaw
niezbędnych do realizacji planu produkcji
– Współpraca z działem produkcji, działem handlowym oraz marketingowym w
celu efektywnego planowania i realizacji zamówień
Nasze wymagania:
– Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
– Znajomość procesów produkcyjnych i logistycznych
– Umiejętność pracy z narzędziami planistycznymi
– Doświadczenie we wdrażaniu zmian, raportowaniu działań, kontroli i analizie
wskaźników produkcyjnych
– Samodzielność i inicjatywa w działaniu
– Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
– Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
– Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z logistyką, zarządzaniem
produkcją).
Oferujemy:
– Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o przyjaznej kulturze
organizacyjnej
– Pracę pełną wyzwań w zaangażowanym zespole
– Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
– Możliwość uzyskania premii
– Możliwość rozwoju zawodowego
– Duża elastyczność w działaniu
– Niezbędne narzędzia do pracy
Benefity:
– Zniżki na firmowe produkty i usługi
– Kawa / herbata
– Finansowanie szkoleń i kursów
– Inicjatywy pro-pracownicze
– Bony świąteczne
– Premie za jubileusz pracy
– Elastyczny urlop
JAK APLIKOWAĆ:
Jeśli uważasz, że jestem dobrym kandydatem na oferowane przez nas stanowisko-
aplikuj! Wyślij swoje CV pod adres praca@fivio.pl
Zapewniamy, że każda aplikacja będzie rozpatrzona, a z wybranymi kandydatami
skontaktujemy się telefonicznie.
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na Twoją aplikację!
Oferta ważna do 15 lutego.

Administratorem Twoich danych osobowych jest ”RADZIOWI” Sp. z o.o. z siedzibą
w Brzozowie, adres: ul. Fryderyka Chopina 8A, 36-200 Brzozów, adres do
korespondencji: ul. Chopina 8B, 36-200 Brzozów, wpisana do rejestru
przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS 0000611149
posługującą się numerem NIP 6861687349 oraz REGON 364132573, e-mail:
office@radziowi.pl. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych
osobowych znajdziesz na https://radziowi.pl/polityka-prywatnosci-2/