Oferta pracy: Operator maszyn produkcyjnych

Radziowi Sp. z o.o. – jesteśmy producentem i dystrybutorem zdrowych produktów
spożywczych.Właścicielem marki fivio i delifood, a także cosdlazdrowia.pl – jednego
z największych delikatesów online ze zdrową żywnością w Polsce.
W związku z optymalizacją działań w obszarze produkcji chcemy zaprosić do
współpracy Operatora maszyn produkcyjnych który będzie pracowała nad
efektywnym wykorzystaniem naszych maszyn.
MIEJSCE PRACY: Praca stacjonarna, Pustyny ul. Księża 83, Hala numer 17, 38-422
Krościenko Wyżne
ROZPOCZĘCIE PRACY: luty/marzec
FORMA WSPÓŁPRACY: UoP, kontrakt b2b
TRYB PRACY: aktualnie I zmiana, w godzinach 6.00-14.00 (poszukujemy jednak
kandydatów z gotowością do pracy w trybie dwuzmianowym)
Obowiązki:
-Obsługa oraz nadzór nad pracą maszyn i urządzeń produkcyjnych (automat pionowy)
-Nadzór nad procesem produkcyjnym maszyn, w tym kontrola jakości, wydajności i
terminowości produkcji
-Propozycje udoskonaleń procesów produkcyjnych w celu zwiększenia wydajności,
redukcji kosztów lub poprawy jakości produktów
-Utrzymanie maszyn w czystości i sprawności
-Diagnozowanie i usuwanie prostych awarii maszynowych oraz podejmowanie
działań naprawczych lub zgłaszanie bardziej skomplikowanych problemów do
techników serwisowych.
-Współpraca z działem produkcji w celu zapewnienia płynności procesu
produkcyjnego i osiągnięcia wyznaczonych celów
Nasze wymagania:
-Znajomość obsługi maszyn produkcyjnych i doświadczenie w ich obsłudze(mile
widziane doświadczenie w przemyśle spożywczym)
-Wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne)
-Umiejętność rozwiązywania problemów
-Umiejętność pracy pod presją czasu
-Komunikatywność
-Odpowiedzialność i rzetelność:
Oferujemy:
-Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o przyjaznej kulturze
organizacyjnej
-Pracę pełną wyzwań w zaangażowanym zespole
-Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
-Możliwość uzyskania premii
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Duża elastyczność w działaniu
-Niezbędne narzędzia do pracy
-Realny wpływ na poprawę i rozwój procesu produkcyjnego
Benefity:
-Zniżki na firmowe produkty i usługi
-Kawa / herbata
-Finansowanie szkoleń i kursów
-Inicjatywy pro-pracownicze
-Bony świąteczne
-Premie za jubileusz pracy
-Elastyczny urlop
JAK APLIKOWAĆ:
Jeśli uważasz, że jestem dobrym kandydatem na oferowane przez nas stanowisko-
aplikuj! Wyślij swoje CV pod adres praca@fivio.pl
Zapewniamy, że każda aplikacja będzie rozpatrzona, a z wybranymi kandydatami
skontaktujemy się telefonicznie.
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na Twoją aplikację!
Oferta ważna do 15 lutego.
Administratorem Twoich danych osobowych jest ”RADZIOWI” Sp. z o.o. z siedzibą
w Brzozowie, adres: ul. Fryderyka Chopina 8A, 36-200 Brzozów, adres do
korespondencji: ul. Chopina 8B, 36-200 Brzozów, wpisana do rejestru
przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS 0000611149
posługującą się numerem NIP 6861687349 oraz REGON 364132573, e-mail:
office@radziowi.pl. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych
osobowych znajdziesz na https://radziowi.pl/polityka-prywatnosci-2/