Oferta pracy: Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Miejsce pracy: Prywatne Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Krośnie

Twój przyszły zakres obowiązków:
* sprawowanie opieki wychowawczo-edukacyjnej nad dziećmi w wieku przedszkolnym,
* rozbudzanie zainteresowań i ciekawości świata poprzez codzienną motywację dzieci do odkrywania, działania i mierzenia się z trudnościami,
* dbanie o dobry kontakt z rodzicami,
* realizacja zaleceń przełożonych w ramach działań wychowawczych i opiekuńczych, wykonywanie czynności pielęgnacyjnych,
* planowanie oraz organizowanie zajęć z dziećmi według harmonogramu przedszkola.

Wymagania:
* wykształcenie wyższe magisterskie o specjalności wychowanie przedszkolne lub edukacja wczesnoszkolna,
* ciepły i serdeczny stosunek do dzieci,
* dobra organizacja pracy,
* umiejętność współpracy w zespole,
* kreatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
* pogoda ducha,

Gwarantujemy:
* miłą, rodzinną atmosferę pracy,
* pracę w kreatywnym zespole,
* możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji,
* zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres email podany w danych kontaktowych, dopisując w temacie wiadomości: „Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego”.

Kontakt: przedszkole@teczowakraina.edu.pl

Oferta ważna do dnia 19 września 2024 r.