Oferta pracy: Majster Robót Drogowych

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych sp. z o.o. w Jaśle zatrudni osobę na stanowisko
„Majster robót drogowych”

Zakres obowiązków:
• planowanie robót drogowych i nadzór nad ich przebiegiem,
• kierowanie zespołem w zakresie wykonywanych prac,
• nadzorowanie i rozliczanie firm podwykonawczych,
• bieżące raportowanie postępu prac,
• współpraca z inwestorem.
Wymagania:
• studia wyższe o kierunku budownictwo z możliwością uzyskania uprawnień budowlanych specjalności inżynieryjnej drogowej lub mostowej,
• zaangażowanie w wykonywanie obowiązków, zdolności organizacyjne, dyspozycyjność i komunikatywność,
• prawo jazdy kat. B,
• dodatkowym atutem będzie znajomość zasad przedmiarowania i kosztorysowania robót budowlanych,
• umiejętność weryfikacji dokumentacji technicznej,
• mile widziane posiadane uprawnienia budowlane.
Oferujemy:
• wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji,
• rozbudowany system premiowy, uzależniony od efektów pracy,
• dodatkowy system wynagrodzenia związany z długością stażu pracy w Firmie,
• zatrudnienie na budowach województwa podkarpackiego i małopolskiego,
• zdobycie doświadczenia w największej Firmie budowlanej na terenie Jasła, dysponującej nowoczesnym sprzętem do budowy dróg,
• atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych m.in.: dofinansowanie do karty sportowej, ZFŚS, grupowe ubezpieczenie na życie, PPK.
• szkolenia podnoszące kwalifikacje,
• proponujemy umowę o pracę na okres próbny, z możliwością późniejszego zatrudnienia.

Wymagane dokumenty: dyplom ukończenia studiów wyższych
CV prosimy wysłać na email: prdm_jaslo@onet.pl, lub dostarczyć osobiście do siedziby Firmy:
Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle,
38-200 Jasło, ul. Jana Pawła II 30.
Telefon kontaktowy : 13 44 640 11, 12, 13.