Oferta pracy: KOSZTORYSANT w EBA sp. z.o.o

Oferta pracy: KOSZTORYSANT
Miejsce pracy: Krosno

Obowiązki:

  • kosztorysowanie wyrobów metalowych oraz wielomateriałowych (metal, tworzywa,
    drewno, elektryka itp.)
  • przygotowanie wyceny wyrobów – kosztu materiałów i kosztów pracy,
  • obliczenie ilości i rodzaju potrzebnego materiału do produkcji wyrobów
  • analizowanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej wyrobów
  • wycena zapytań i wyrobów wg zapytań Kontrahentów,
  • kontaktowanie się z zewnętrznymi podmiotami/ kooperacja w celu wyceny materiałów
    oraz technologii które wykraczają poza możliwości posiadane przez firmę

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu wycen/ kosztorysów elementów metalowych, drewnianych lub pochodnych
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • min. Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość obsługi MS Office

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwości rozwoju
  • benefity tj. dofinansowanie do wypoczynku, dodatkowe świadczenia socjalne

Dokumenty aplikacyjne prosimy o przesyłanie na adres: jgrzebieniowska@eba.pl