Oferta pracy: Junior IT Specialist

Cześć! 🙂

Jesteśmy ekipą, która uważa, że moc naprawy jest naprawdę niezwykła, bo dzięki temu, możemy ocalić świat. Chcemy, aby życie elektroniki trwało dłużej, co przekłada się na ratowanie planety. Dbamy o to, aby nasze ruchy były Eko i zmniejszały negatywne skutki nadprodukcji dla przyrody. Razem dążymy do naprawy nie tylko rzeczy, ale i świata. Naprawiamy różne gadżety i dostarczamy unikalne pozytywne doświadczenia klientów, a teraz szukamy kogoś, kto dołączy do naszego zespołu i będzie superbohaterem codziennego technologicznego świata.

Opis stanowiska:

Jesteśmy zespołem, który wierzy w moc naprawy – to dzięki niej świat może stawać się lepszym miejscem. Wydłużamy życie elektroniki, dbamy o planetę, a nasze działania są Eko. Teraz szukamy kogoś, kto dołączy do naszej misji jako Junior IT Specialist – technologiczny bohater dnia codziennego!

Co będziesz robić:

  • Wspierać użytkowników w codziennych wyzwaniach IT (sprzęt, oprogramowanie, systemy).
  • Instalować i konfigurować komputery oraz urządzenia peryferyjne.
  • Testować aplikacje i wspierać nasz zespół w identyfikowaniu błędów.
  • Diagnozować problemy i zgłaszać je bardziej doświadczonym specjalistom.
  • Współpracować z zespołem, by usprawniać procesy i podnosić jakość wsparcia.

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Masz solidne podstawy systemu Windows i Excela.
  • Rozumiesz podstawy sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych.
  • Lubisz diagnozować i rozwiązywać problemy – to Twoja supermoc!
  • Masz ochotę na naukę i rozwój umiejętności technicznych.
  • Jesteś komunikatywny/a i potrafisz działać w zespole.

Co oferujemy:

  • Super atmosferę i wsparcie w rozwoju od juniora do eksperta IT.
  • Umowę o pracę już od startu i stabilne godziny (8:00–16:00, pn-pt).
  • Benefity – Multisport, karta lunchowa, opieka medyczna.
  • Ciasto w kuchni od czasu do czasu 😉

Jak będzie wyglądać proces rekrutacyjny:

  • Krótka rozmowa telefoniczna.
  • Spotkanie z rekruterem.
  • Ocena przez Hiring Managera.
  • Finalna oferta.

Jeśli jesteś gotowy/a, by rozwijać swoje umiejętności i rozwiązywać technologiczne zagadki – aplikuj!