Oferta Academii

Oferujemy płatne kursy języków obcych (angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i rosyjskiego) na wszystkich poziomach zaawansowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dbamy o jak najwyższy standard i  dostosowujemy ofertę do potrzeb naszych kursantów. Przygotowujemy do egzaminów szkolnych i międzynarodowych Cambridge English.

Stworzyliśmy warunki do nauki języków obcych porównywalne do prestiżowych szkół językowych w wielkich metropoliach. Nasze starania zostały wyróżnione przez ogólnopolskie i międzynarodowe instytucje. W maju 2019 roku uczniowie Academii zwyciężyli w europejskim konkursie ‘Our Future’, zdobywając tytuł European Regional Winner za prezentację wizji szkoły przyszłości, nagraną w języku angielskim w formie filmu wideo.  W styczniu 2020 roku PWSZ w Krośnie została wyróżniona przez British Council za najbardziej wyjątkową kampanię reklamową.

 Już wkrótce Academia stanie się częścią profesjonalnego i nowoczesnego Centrum Dydaktyki Języków Obcych, na miarę XXII wieku.