Egzamin dyplomowy studentów III roku Turystyki i rekreacji

24 czerwca 2026 roku odbył się egzamin dyplomowy studentów III roku Turystyki i rekreacji Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie. Grupa absolwentów naszego kierunku powiększyła się o kolejne 15 osób. Komisja egzaminu dyplomowego w składzie:

dr Wojciech Krukar – Przewodniczący

dr hab. Piotr Łopatkiewicz, prof. PANS – promotor 10 prac i recenzent 5 prac

dr Rafał Kapica – promotor 5 prac i recenzent 10 prac

pomyślnie przeprowadziła egzamin dyplomowy następujących studentek i studentów: Katarzyny Bogaczyk, Julii Capko, Patrycji Dobosz, Zuzanny Dzwonkowskiej, Jakuba Kędry, Eweliny Knap, Natalii Knap, Arkadiusza Peszki, Jagody Rymar, Tomasza Sałaty, Jacka Szarowskiego, Piotra Tarnawskiego, Natalii Vovk, Dawida Wilusza i Karoliny Żurowskiej

Od lewej stoją: Dawid Wilusz, Jagoda Rymar, Karolina Żurowska, Katarzyna Bogaczyk, Patrycja Dobosz, Ewelina Knap, Natalia Knap, Piotr Tarnawski, Jakub Kędra, Natalia Vovk, Tomasz Sałata, Arkadiusz Peszko, Jacek Szarowski, Zuzanna Dzwonkowska, dr Wojciech Krukar, Julia Capko, dr Rafał kapica, dr hab. Piotr Łopatkiewicz, prof. PANS

Wszystkim Absolwentom (a podkreślić wypada, że cały rocznik obronił się w komplecie), którzy uzyskali właśnie tytuł zawodowy: Licencjata Turystyki i rekreacji, w zakresie: Manager w Turystyce i rekreacji, serdecznie gratulujemy!

Każdy z absolwentów – wraz z ukończeniem studiów – uzyskał ponadto dwa cenione w branży turystycznej certyfikaty: 

Pilota wycieczek zagranicznych oraz Animatora czasu wolnego w turystyce i rekreacji.

Rocznik uzyskał bardzo wysoką średnią z całego toku studiów: 4,55 – jedną z najwyższych w ponad dwudziestoletniej historii kierunku! Nic też dziwnego, że dwanaście osób ukończyło studia z oceną bardzo dobrą, dwie z oceną plus dobrą i tylko jedna z oceną dobrą!

Wielkie gratulacje dla dwóch naszych najlepszych absolwentek: Katarzyny Bogaczyk i Karoliny Żurowskiej. Będziemy wnioskować do JM Rektora PANS o dwa dyplomy z wyróżnieniem!

Szczególne gratulacje dla Karoliny Żurowskiej, która uzyskała najwyższą średnią z całego toku studiów: 4,90 – jedną z najwyższych w 25-letniej historii naszego kierunku.

Komisja egzaminu dyplomowego z Karoliną Żurowską – najlepszą tegoroczna absolwentką

Ogromne Gratulacje dla Was Wszystkich! 

Byliście Wspaniali!

Będzie nam Was bardzo brakowało na Uczelni!

Piotr Łopatkiewicz