Zostań wolontariuszem KPU w Krośnie – POMAGAMY SENIOROM!

Drodzy Studenci, w związku z sytuacją epidemiczną w naszym kraju poszukujemy studentów i studentek, którzy chcieliby wesprzeć w tym trudnym czasie naszych seniorów. Jak każdy z Was wie jest to grupa, która musi szczególnie uważać na obecnie panującą pandemię. Naszymi prostymi działaniami możemy sprawić, że osoby starsze nie będą musiały się narażać na możliwość zarażenia, a także będziemy mogli ograniczyć stres jakiego doświadczają w wyniku wychodzenia z domu. Dodatkowo seniorzy często są teraz odizolowani od reszty społeczeństwa i brakuje im zwykłej rozmowy, która w tym trudnym czasie też jest wspaniałą formą pomocy.

Nasza akcja POMAGAMY SENIOROM będzie polegać na pomocy wolontariusza w:

  • zakupach spożywczych, realizacji recept,
  • załatwianiu spraw codziennych (poczta, odbiór przesyłki itp.),
  • wyprowadzaniu psa,
  • wsparciu rozmową telefoniczną, czy poprzez aplikacje do wideorozmów.

Dołącz do naszej drużyny, wesprzyj seniorów! Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/uwtoLXZv4nhaxQSy5. Skontaktujemy się z Tobą po zakończeniu zgłoszeń.

Dzięki Waszemu zaangażowaniu będziemy mogli solidaryzować się z naszymi kochanymi seniorami oraz stworzyć fantastyczną bazę wolontariuszy. Każde Wasze zgłoszenie jest dla nas bardzo ważne i pokazuje jak wielkie macie serca.

Zgłoszenia poprzez formularz przyjmowane będą do dnia 5 listopada, do godziny 22:00.