Turniej Piłki Siatkowej o Wielkanocne Jajo

Niespełna 100 uczniów z 8 drużyn z Krosna, Jasła, Jedlicza i Rymanowa rywalizowało dzisiaj na hali KPU w Krośnie w turnieju siatkówki mieszanej, który punktualnie o 9.00 otworzył oficjalnie Rektor naszej Uczelni dr hab. Zbigniew Barabasz, prof. KPU.

Turniej o Wielkanocne Jajo powrócił po kilku latach do kalendarza sportowego uczelni i mamy nadzieję, że już na stałe. W zawodach zorganizowanych przez Zakład Wychowania Fizycznego wzięli udział uczniowie z zaprzyjaźnionych z naszą uczelnią szkół ponadpodstawowych.

Klasyfikacja Turnieju o Wielkanocne Jajo:

1️⃣Zespół Szkół Naftowo-Gazowniczych im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie
2️⃣ Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie
3️⃣ Zespół Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w Krośnie
4️⃣ I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie
5️⃣II Liceum Ogólnokształcące im. Konstytucji 3 maja w Krośnie
5️⃣ Liceum Ogólnokształcące w ZSP w Rymanowie
5️⃣ Zespół Szkół nr 3 w Jaśle
5️⃣ Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Jedliczu.

Zwycięskie drużyny otrzymały vouchery na sprzęt sportowy, bony na pizzę oraz pamiątkowe figurki oczywiście w postaci jajek, które wręczył Prezes KU AZS KPU w Krośnie oraz Kierownik Zakładu WF mgr Grzegorz Sobolewski. Wszystkim zawodnikom wręczono również gadżety uczelniane i pamiątkowe dyplomy.

Serdecznie wszystkim gratulujemy i dziękujemy za udział w turnieju. Emocji było naprawdę sporo, a mecze stały na bardzo wysokim poziomie.

Dziękujemy za organizację Zakładowi Wychowania Fizycznego oraz studentom z I i II roku WF, I-ligowym Siatkarkom z Krośnieńskie Stowarzyszenie Siatkówki Karpaty Krosno za sędziowanie oraz studentkom z Zakładu Pielęgniarstwa za obsługę medyczną.