Moją pasją od młodzieńczych lat jest motoryzacja, a w szczególności konstrukcja silników spalinowych. Marzyłem, aby kiedyś znaleźć pracę łączącą się z moim zainteresowaniem. Po ukończeniu Politechniki Warszawskiej wróciłem w ojczyste strony, obecnie pracuje w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. S. Pigonia w Krośnie. Mam zaszczyt być opiekunem grupy studentów, przygotowującej pojazd do zawodów Shell Eco-marathon. Wolny czas lubię spędzać na wycieczkach, zwłaszcza motocyklowych. Dobra kuchnia i dobre kino to coś, co zawsze poprawia mi nastrój 🙂
Jestem nauczycielem akademickim od kilkunastu lat, poza tym adwokatem, doktorem nauk prawnych i managerem. Opiekunem Studenckiego Koła Naukowego ROTOR zostałam w 2017 roku. W Kole odpowiadam za marketing, finanse i obsługę prawną. W wolnych chwilach podróżuje poznając nowe miejsca i kultury oraz realizuje swoje pasje sportowe (m.in. bieganie, pływanie, kolarstwo, narciarstwo, wędrówki górskie, akrobatyka, jazda konna). Cenię dobrą książkę i dobre kino. W życiu staram się stawiać sobie nowe cele i wyzwania. Lubię ludzi z pozytywną energią. Mimo różnych przeciwności losu, nadal uważam, że chcieć to móc 🙂

Pomoc prawna i finansowa Studiuję zarządzanie, a SKN Rotor PWSZ Krosno jest dla mnie nie tylko okazją do rozwijania zainteresowań motoryzacyjnych, ale też poligonem, na którym mogę wykorzystać zdobytą dotychczas wiedzę i doświadczenie. W kole kibicuję konstruktorom i mechanikom tworzącym ten piękny bolid oraz szukam funduszy. Pomagam w pozyskiwaniu sponsorów oraz organizacji wyjazdu na Shell Eco-marathon – już z małymi sukcesami😊

Redakcja, kontakt z mediami oraz kierowca bolidu na Shell-Eco Marathon 2017 Jestem studentką II roku Zarządzania w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. S. Pigonia w Krośnie. Do Studenckiego Koła Naukowego ROTOR należę od 2017 roku i zajmuję się tam głównie marketingiem. Na zawodach Shell Eco-marathon w Londynie mam wystąpić w roli rezerwowego kierowcy bolidu. W wolnym czasie czytam, gotuje, oglądam dramaty i śpiewam. Zazwyczaj mam tysiąc pomysłów na minutę. Moi znajomi twierdzą, że jestem typowym „Januszem Biznesu“ 🙂

Redakcja i kontakt z mediam Jestem studentką II roku zarządzania w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. S. Pigonia w Krośnie. Należę do Studenckiego Koła Naukowego ROTOR od 2017 r. Zajmuję się tam głównie marketingiem. Interesuje się przede wszystkim hokejem, siatkówką oraz muzyką rockową. Uwielbiam matematykę i wszystko, co z nią związane, przez co niektórzy uważają mnie za kosmitę 🙂 Nie wyobrażam sobie życia bez książek Stephena Kinga oraz czekolady.

Redakcja i kierowca bolidu na Shell-Eco Marathon 2017
Jestem studentką I roku Międzynarodowej Komunikacji Językowej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. S. Pigonia w Krośnie. Do Studenckiego Koła Naukowego ROTOR dołączyłam w 2016 roku jako redaktor, a od 2017 roku jestem również kierowcą na zawodach Shell Eco-marathon. Należę do sekcji marketingu. Jestem typową „humanistką“, dlatego do pracy w McDonalds mi daleko. Lubię pisać, jestem korespondentem żużlowym, a dodatkowo uwielbiam inne sporty motorowe, przede wszystkim Królową. Stosuję anakoluty. Często. Zawsze. Wszędzie ?

Media społecznościowe i strona internetowa
Jestem studentką I roku Międzynarodowej Komunikacji Językowej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. S. Pigonia w Krośnie. Do Studenckiego koła Naukowego ROTOR dołączyłam w 2016 roku. Należę do sekcji marketingu, zajmuję się głównie mediami społecznościowymi oraz prowadzeniem strony internetowej. Moją pasją są podróże. Najbardziej lubię odwiedzać zapomniane miejsca w okolicy mojego zamieszkania. Oprócz tego lubię spędzać czas nad pobliskim stawem łowiąc ryby ze znajomymi. Niestety jeszcze nigdy nie udało mi się złowić żadnej ryby, ale jak przystało na amatora, pasjonata ciągle próbuję 🙂 Uwielbiam oglądać filmy wojenne oraz o tematyce psychologicznej, zwłaszcza te z Leonardo Di Caprio.

Reklama i grafika
Jestem mgr. inż. arch. kraj.– absolwentką Architektury Krajobrazu SGGW w Warszawie oraz studentką I roku Mechaniki i Budowy Maszyn w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. S. Pigonia w Krośnie. Na co dzień jestem specjalistą do spraw reklamy i grafiki – również w Studenckim Kole Naukowym Rotor. W zawodach Shell Eco-marathon w Londynie pełnię rolę rezerwowego kierowcy. Interesuję się wzornictwem przemysłowym. Lubię podróże te małe i te duże 🙂 „Poprzeczkę trzeba stawiać sobie wysoko!”

Fotografia i filmy
Jestem studentem II roku Budownictwa w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. S. Pigonia w Krośnie. Do Studenckiego Koła Naukowego ROTOR należę od 2017 roku. Należę do sekcji marketingu. W Kole zajmuje się głównie tworzeniem filmów oraz robieniem zdjęć promujących działania SKN Rotor. Pasjonuje się filmem i fotografią od strony technicznej. W wolnym czasie majsterkuje. Uwielbiam podróżować w dzikie tereny, natura mnie odpręża i wtedy nabieram nowych pomysłów do działania.

Kierowca bolidu na Shell Eco-marathon 2016
Jestem absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. S. Pigonia w Krośnie na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn ze specjalizacją Mechanik Lotniczy. Obecnie pracuję w firmie produkującej obrabiarki. Moje największe hobby to lotnictwo, dlatego też posiadam licencje pilota samolotowego i uprawnienia do pilotowania szybowców. Byłam kierowcą bolidu w zawodach Shell Eco-marathon w 2016 roku.

Redakcja, kontakt z mediami oraz kierowca bolidu na Shell-Eco Marathon 2017
estem studentką II roku Zarządzania w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. S. Pigonia w Krośnie. Do Studenckiego Koła Naukowego ROTOR należę od 2017 roku. Zajmuję się tam głównie marketingiem oraz jestem rezerwowym kierowcą bolidu na zawodach Shell Eco-marathon. Jestem osobą otwartą na nowe doświadczenia i lubię pomagać innym. W wolnych chwilach najbardziej lubię przejażdżki motocyklowe w mojej okolicy. Zazwyczaj otaczam się ludźmi, którzy wytrwale dążą do celu i mają wiele pozytywnej energii. 🙂

Kierowca bolidu na Shell Eco-marathon 2016
Jestem studentką II roku Pedagogiki. Do Studenckiego Koła Naukowego ROTOR dołączyłam w 2015 roku jako kierowca zastępczy. W 2016 roku brałam udzial w zawodach Shell Eco-marathon w Londynie.
Jestem osobą otwartą na nowe doświadczenia, uwielbiam podejmować nowe wyzwania i uparcie dążyć do ich realizacji.
Lubię pomagać innym ludziom ponieważ mocno wierzę w to że dobro wraca z podwójną siłą 😉

Układ napędowy oraz hamownia podwoziowa
Absolwent kierunku Mechanika i Budowa Maszyn, obecnie student I roku Energetyki w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. S. Pigonia w Krośnie oraz student I roku studiów II-giego stopnia na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn na Politechnice Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza. Współzałożyciel Studeckiego Koła Naukowego Rotor oraz współtwórca bolidu „Piła”, startującego w zawodach Shell Eco-marathon w sezonie 2015–2016. Odpowiedzialny głownie za projektowanie i wsparcie produkcji elementów konstrukcyjnych pojazdu. W sezonie 2016–2017 odpowiedzialny za zaprojektowanie i wdrożenie hamowni podwoziowej, zintegrowanej z mobilnym stanowiskiem warsztatowym. W wolnych chwilach projektuje i bawię się grafiką. Lubię też dobrą kuchnię i chętnie uprawiam sport (bieganie, siłownia, kolarstwo).

Operator maszyn CNC
Jestem studentem II roku Mechaniki i Budowy Maszyn w Państwoej Wyższej Szkole Zawodowej im. S. Pigonia w Krośnie. Z zawodu technik-mechanik o specjalności naprawa i eksploatacja pojazdów samochodowych, zawód wykonywany Operator OSN z wieloletnim stażem. Do Studenckiego Koła Naukowego ROTOR należę od 2017 roku. Moim głównym zadaniem jest obróbka części na obrabiarkach numerycznych. Interesuję się sportami motorowymi, lubię majsterkować, w wolnych chwilach siadam na Quada i jadę się wyszaleć w terenie. Lubię oglądać polskie komedie i stare filmy akcji.

Pomoc techniczna
Jestem studentem I roku Mechaniki i Budowy Maszyn w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie. W 2017 roku dołączyłem do Studenckiego Koła Naukowego ROTOR. Na zawodach Shell Eco-marathon w Londynie będę zajmował się obsługą techniczną pojazdu. Uwielbiam podróże motocyklem oraz interesuję się ich budową. Często chodzę do kina. Zawsze mówię to co myślę.

Pomoc we wszystkim w czym się da
Jestem studentem I roku Budownictwa w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie. W 2017 roku dołączyłem do Studenckiego Koła Naukowego ROTOR. Interesuję się budownictwem regionalnym, lubię projektować. Od dzieciństwa pasjonuje mnie również motoryzacja, kocham hondy. Planuje w przyszłości zacząć nowy kierunek studiów tj. Mechanikę i Budowę Maszyn na PWSZ im. S. Pigonia w Krośnie.

Układ kierowniczy i zawieszenie przednich kół
Jestem studentem III roku Mechaniki i Budowy Maszyn w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie. Do Studenckiego Koła Naukowego ROTOR dołączyłem w 2016 roku. Moje zainteresowania to m.in. motoryzacja, aktualnie w moim garażu blask odzyskuje trzydziestoletni Mercedes. Oprócz tego interesuję się fotografią, ukończyłem technikum fotograficzne w Tarnowie. W projekcie bolidu na rok 2017 odpowiadam za układ kierowniczy.

Współprojektant układu hamulcowego
Jestem studentem II roku Mechaniki i Budowy Maszyn w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. S. Pigonia w Krośnie, a moim ulubionym przedmiotem jest wytrzymałość materiałów. Do Studenckiego Koła Naukowego ROTOR dołączyłem w 2016 roku. Pomagam w pracach związanych z ciągłym ulepszaniem i składaniem bolidu. Interesuje się klasyczną motoryzacją, sportem, lubię koty i rockowe brzmienie.

Operator maszyn CNC oraz projektant układu hamulcowego
Jestem studentem II roku Mechaniki i Budowy Maszyn w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. S. Pigonia w Krośnie. Swoją przygodę z SKN ROTOR rozpocząłem w 2016 roku i nie żałuję. W Kole zajmuje się dorabianiem części na maszynie CNC. Na zawodach Shell Eco-marathon w Londynie będę zajmował się obsługą techniczną pojazdu. W wolnym czasie biegam — codziennie rano na busa, 🙂 ale nie straszne mi również dłuższe trasy w ultramaratonach.

Współzałożyciel SKN „Rotor”
Jestem absolwentem kierunku Mechanika i Budowa Maszyn w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. S. Pigonia w Krośnie i jednym z „ojców“ założycieli SKN „Rotor“. Byłem osobą odpowiedzialną za silnik w naszym bolidzie a dokładnie za układ dolotowy i wylotowy oraz ogólną organizację i działanie koła naukowego w latach 2014–2015. Brałem udział w pierwszym wyjeździe na SEM w Lodynie. Aktualnie kontynuuje studia na Politechnice Krakowskiej. Prywatnie lubię naprawiać samochody i motocykle, po za tym lubię dobrą kuchnię i dobry film.

Zamawianie i zakup materiałów do „bolidu”
Jestem studentem IV roku na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie. W SKN Rotor działam od 2016 roku. Zawodowo jestem przedsiębiorcą działającym w branży recyklingu samochodów, jestem także członkiem SITK w Rzeszowie. Poza pracą lubię dobre kino.

Mechatronika pojazdu
Jestem studentem III roku na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. S. Pigonia w Krośnie. Do Studenckiego Koła Naukowego ROTOR dołączyłem w 2017 roku. Pomagam przy projektowaniu układu zapłonowego naszego silnika. Jestem koneserem motoryzacji. Ukończyłem technikum samochodowe, gdzie zdobyłem fachową wiedzę z zakresu budowy pojazdów. Uwielbiam pracować przy samochodach i motocyklach, co było najważniejszym powodem dołączenia do SKN ROTOR. Miłuję się w motocyklach, szczególnie tych zabytkowych, a oprócz tego uwielbiam podróżować. Moim marzeniem jest zwiedzenie Azji własnym samochodem. Kocham flaczki wołowe i kebaby w bułce z sosem mieszanym. 🙂

Wykonywanie części pojazdu na maszynach CNC
Jestem studentem III roku Mechaniki i Budowy Maszyn w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie. Na co dzień pracuję jako konstruktor. W 2016 roku dołączyłem do Studenckiego Koła Naukowego ROTOR. Na Shell Eco- marathon w Lodynie moim zadaniem będzie pomoc techniczna. Mam szerokie zainteresowania, od ciągutek plastycznych po sporty ekstremalne. Uwielbiam jazdę motocyklem i majsterkowanie przy nim. Nieodłączną częścią mojego życia jest również paralotniarstwo. Poza tym lubię spędzać czas na świeżym powietrzu. Od prędkości bardziej lubię tylko przyśpieszenie. 🙂

Projekt nadwozia pojazdu
Krzysztof Ochałek
Wykonywanie części pojazdu na maszynach CNC
Jestem absolwentem PWSZ im. S. Pigonia w Krośnie na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn. Moja przygoda z „Rotorem” zaczęła się wraz z rozpoczęciem studiów. Będąc na drugim roku zająłem się obsługą obrabiarek CNC i tak moja przygoda w Kole trwa do dziś. W latach 2015–2016 pełniłem funkcję prezesa Koła. Na swoim koncie mam wystąpienie na konferencji we Włoszech oraz publikację w „Przeglądzie Mechanicznym”. Obecnie jestem studentem II stopnia Politechniki Rzeszowskiej, gdzie jestem członkiem „PRz Racing Team” oraz zajmuje się badaniami nad zgrzewaniem tarciowym z przemieszaniem – FSW. W wolnych chwilach, hmm…. w wolnych chwilach odwiedzam Krosno i „moją 15” – laboratorium obrabiarek sterowanych numerycznie.

Przeróbki silnika i układu napędowego
Jestem studentem II roku Mechaniki i Budowy Maszyn w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. S. Pigonia w Krośnie. Do Studenckiego Koła Naukowego ROTOR należę od 2015 roku i zajmuję się tam głównie rzeźbą. Na zawodach Shell Eco-marathon w Londynie mam wystąpić w roli członka załogi technicznej. Moją pasją są youngtimery. W wolnym czasie realizuje motoryzacyjne wizje i podróżuje motocyklem.